Midt-Telemark kommune inviterer til fotballfest med gratis visning av den spennende kvartfinalekampen mellom England og Norge – i Gullbring kulturhus lørdag kveld.
Det norske herrelandslagets bragder i VM har skapt et vanvittig engasjement hos store og små; her i Midt-Telemark inviteres barn og ungdom, familier og fotballfans i alle aldre til Gullbring for å oppleve denne historiske fotballkampen sammen med mange andre, både tilreisende, turister og innbyggere.
Det er gratis å komme inn, arrangementet er rusfritt og arrangørene vil skape en trygg og inkluderende ramme for alle – med idrettsglede, fellesskap og fotballfest i fokus.
- Lørdag 11. juli fra kl. 22.00. Kampstart kl. 23.00
- Gullbring kulturhus – visning på lerret i salene
- Billetter: Gratis – men antallet er begrenset. Alle må ta ut billett på gullbring.no eller i Gullbring
- Gratis og rusfritt arrangement
- Åpen kiosk
Velkommen til fotballfest i Gullbring – vi skal ro seieren hjem!
Heia Norge!
Daniel Sannum Lauten/TV2